sveiki atvykę į Forks miestelį!


 
FORKS
MIESTELIS
sveiki atvykę į Forks miestelį!

sveiki atvykę į Forks miestelį! - Registracijos sąlygos


Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).

Prieš registraciją vertėtų žinoti, kad:

× išgalvoti personažai forume yra leidžiami. registruokitės vardu ir pavarde, taip pat galima turėti ir antrą vardą, bet jis nėra privalomas. personažai iš knygų taip pat gali turėti jūsų sugalvotus antrus vardus ir pavardes, jeigu šie nebuvo paminėti knygose/filmuose.

× reikia po savęs susirinkti savo šiukšles. ištrynę vieną iš turimų personažų arba keisdami veikėją, surinkit visas to personažo temas ir numeskit nuorodas į šitą temą, kad administracija galėtų susitvarkyti ir forume nebūtų kalno nereikalingų iš svečio sukurtų temų. tas pats ir su namais/butais - juos irgi reikia paminėti toje pačioje temoje. padėkit palaikyti tvarką forume.

× nereikėtų flūdinti rpg temose. jeigu būtinai turit pasakyti kažką ne į temą, naudokitės skliausteliais, bet per daug šita galimybe nepiktnaudžiaukit. taip pat nepaverskit informacinių temų pokalbių vieta, pasišnekėjimams yra atskiros temos.

× draudžiama reklamuoti forumus per pm ar kitose temose. šitam reikalui yra bannerių keitimasis.

× rpg vietų skaičius neribojamas. mokėkit tuo pasinaudoti teisingai ir protingai - atsakingai rinkitės temas, kuriose einat į meetus, kad jūsų personažui nereikėtų susitikti pačiam su savim.

× po penkių dienų nesilankymo nepranešus atiduodamas jūsų veikėjas ir jo veidas.

× galima turėti neribojamą skaičių anketų. tačiau privalote su visais būti aktyvus ir periodiškai prisijungti su kiekvienu veikėju. jeigu su viena anketa prisijungiate, o su kita ne - pastarasis veikėjas gali būti laisvai perduodamas kitam žmogui.

× avatarai naudojami 200×300 dydžio.

× reikia būti kultūringiems, gerbti save ir kitus - nesikeikit ir neįžeidinėkite narių. norit pyktis ar aiškintis santykius - tam yra pm.

× draudžiama kopijuoti forumo stiliaus detales, pavadinimą ar idėjas.

administracija pasilieka teisę bet kada pridėti/keisti taisykles.